چاپ        ارسال به دوست

مراسم بسیج شهید باهنر اداره ی ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی با حضور فرمانده حوزه دو بسیج کارمندی شهید مدنی سپاه عاشورا

مراسم بسیج شهید باهنر اداره ی ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی با حضور فرمانده حوزه دو بسیج کارمندیشهید مدنی سپاه عاشورا و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و معاونین و رییس اداره ی حفاظت و اطلاعات ثبت اسناد و املاک استان در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سرهنگ محمودزاده در این مراسم با اشاره به اینکه تمام ایده های بسیجی الهام گرفته از مکتب اسلام و اهل بیت و قرآن است افزود: کسانی که در دستگاههای دولتی انجام وظیفه می­نمایند بایستی رضایت اربابان رجوع را جلب کنند چرا که خدمت به مردم عین عبادت است.

 

وی تصریح کرد: در بحث های سیاسی و حتی اجتماعی و فرهنگی هر چه بصیرت افزایی را بتوانیم فراگیر کنیم قطعاً پیروز خواهیم بود چرا که بصیرت افزایی مهمترین زمینه برای ظهور و تحقق اهداف عالی انقلاب می­باشد.

سرهنگ محمودزاده تاکید کرد: با توجه به اینکه تمام جناح بسیجی ها ولایی است و بسیجی آگاه و روشنفکر با اتکا به قدرت الهی و فرمایشات مقام معظم رهبری جایگاه مشخصی را تجربه خواهد کرد و در تمامی عرصه ها پیروز میدان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در سایه ی ایثارگریها و رشادتها و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان است که پرچم اسلامی با این همه قدرت پابرجاست تاکید کرد: نام و یاد بسیج باید همیشه زنده باشد و سرمشق و الگوی ما در تمام مراحل زندگی باشد و با یک هدف مشخص در پیشبرد اهداف بکار گرفته شود.

در پایان جلسه نیز با بررسی و تحلیل آمار و عملکرد و ارایه گزارش ازتک تک اعضا بسیج قدردانی شده و خواستار تلاش بیشتر در تمامی برنامه های محوله از سوی سازمان شدند.


١٠:٢١ - پنج شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٤٤    /    تعداد نمایش : ٣١خروج
مناسبت ها

پیوندها