چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی از واحد ثبتی شهرستان اهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی صبح امروز مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با معاونین و بازرسان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان از واحد ثبتی اهر بازدید نمودند.

به پایی هدف از حضور و بازدید در این شهرستان را بررسی مشکلات و مسایل ثبتی عنوان کرد و افزود: با اشاره به اهداف و سیاستهای عالی سازمان و قوه قضاییه طرح تکریم اربابان رجوع و پاسخ دهی به امورات ثبتی آنان باید بطور کامل و صد در صد نهادینه شود و اساساً احترام و تکریم ارباب رجوع و به دست آوردن رضایتمندي مردم در سیستم اداري نظام اسلامی ایران، هدف نهایی طرح تکریم است وارتباطی تنگاتنگ با حقوق شهروندي شهروندان دارد.

 

گفتنی است در این دیدار چهره به چهره با اربابان رجوع توسط مدیر کل ثبت اسناد و املاک به مشکلات ثبتی آنان رسیدگی شد.در این بازدید، بازرسی از دفاتر اسناد رسمی، رسیدگی به پرونده های اجرایی و دیگر مشکلات ثبتی از مهمترین برنامه­ها بود.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک با اشاره به اینکه استرس و تنش در حیطه کاری مجموعه ثبت همیشه حاکم است و بر همه سردفتران امری ضروری است که برای صرفه جویی در وقت و حفظ امنیت و خصوصا مهار کردن افراد سودجو در بحث جعل، نظم دادن بیشتر به دفاتر اسناد رسمی از جمله بایگانی نمودن پرونده ها را رعایت کنند چرا که رعایت نظم و بایگانی نمودن پرونده ها پایه و اساس دستورالعمل های صادره و آرشیو الکترونیکی از لحاظ کمی و کیفی خدمات ثبتی موثر خواهد بود و با دسترسی به مدارک موجود انجام امورات میسور خواهد بود. لذا با توجه به سیاست کلان ریاست محترم سازمان ثبت با تخصیص اعتبارات لازم در جهت آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی استان اقدام قانونی بعمل آمده و در روزهای آتی ماه جاری انشالله شاهد راه اندازی آرشیو الکترونیکی شهرستان اهر باشیم.

وی در خاتمه با قدردانی از تلاش همکاران مجموعه ثبتی اهر خواستار فعالیت بیشتر در زمینه هموار نمودن مشکلات ثبتی این منطقه شد.


١١:٠٧ - دوشنبه ١٣ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
مناسبت ها

پیوندها